NFT EDUKACJA

POZNAJ
ŚWIAT
NFT

Poznaj tajniki Web3 & NFT dzięki darmowemu ebookowi NFT Edukacja. Oficjalny przewodnik wprowadzający w świat NFT jest już dostępny w linku poniżej.

ZNAJDŹ NAS NA

Nie wiesz od czego zacząć przygodę
z NFT?

Dołącz do społeczności NFT Polska i skorzystaj z naszego darmowego ebooka, dzięki któremu poznasz odpowiedzi na takie pytania jak:

$ 1 b
PRZYBLIŻONA WYCENA RYNKU NFT W 2021
$ 1 m
REKORDOWA SPRZEDAŻ KOLEKCJI NA RYNKU NFT
$ 1 m
rekordowy wolumen w przeciągu 24H na opensea

O czym nauczysz się z
naszego ebooka?

1

Czym jest
NFT & Web3?

Bańka czy rewolucja?
Od szczegółowego rozwinięcia czym jest NFT i Web3, przez problemy, które rozwiązują, do odpowiedzi na pytanie dlaczego stanowią przyszłość internetu.

2

Jak działa NFT oraz jakie są jego zastosowania?

Dzięki ebookowi NFT Edukacja, dowiesz się czym charakteryzują się dane NFT, jakie rodzaje NFT występują oraz w jaki sposób możesz wykorzystać te informacje, aby wejść na rynek NFT.

3

Jak zakupić swoje pierwsze NFT?

Zakup swojego pierwszego NFT to nie lada wyzwanie dla osoby która nigdy nie miała styczności z tematem NFT. Od zakupu swoich pierwszych kryptowalut, do omówienia poszczególnych rynków dostępnych w przestrzeni NFT, NFT Edukacja przeprowadzi Cię od początku do końca przez proces zakupu Twojego pierwszego NFT.

4

Jak pozostać 
bezpiecznym w przestrzeni NFT?

Środowisko NFT jest nadal na bardzo wczesnym etapie rozwoju, w związku z czym posiada wiele luk w swoich zabezpieczeniach. Dzięki naszemu ebookowi, dowiesz się w jaki sposób pozostać bezpiecznym w przestrzeni NFT, a także jak nie narazić się na potencjalne nieprzyjemności związane z atakami hakerskimi i próbami oszustwa.

Opinie naszej społeczności

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua."

Mikołaj Deka

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua."

Szymon Anonymous

"Kiedy ebook?"

Sebek, członek społeczności NFT Polska

Odbierz darmowy ebook

odwiedź naszego twittera

@nftpolska_

Wejdź do świata Web3
dzięki oficjalnemu ebookowi NFT Edukacja!

Zaznaczając pole "Chcę dołączyć do społeczności i wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera", wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji związanych z platformą NFT Polska. Podawanie danych jest dobrowolne. Dane zostaną przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Masz prawo wycofać zgodę w każdym czasie. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Nie przekazujemy e-mailów i żadnych danych członków naszej społeczności osobom postronnym."
Top